אליענה עובדיה

יועצת השבוע

פעמים רבות אני מפנה לקוחות ליועצות הנקה אחרות, בגלל מרחק או בגלל שאני עסוקה במועד שבו הן צריכות יעוץ. החלטתי לתת במה לקולגות הנהדרות שלי, לספר קצת על עצמן, בכדי שמי שאפנה אליהן תוכל לקרוא ולהתרשם.

אחת לשבוע יעלה ראיון קצר עם יועצת או מדריכת הנקה. ואם במקרה אתן לקוחות מרוצות של אותה היועצת תוכלו להוסיף המלצה בתגובות.

והפעם: אליענה עובדיה

מדריכת הנקה. בעלת תואר ראשון במדעי המחשב.
מקימת ארגון "אפס הפרדה" – ארגון ללא מטרות רווח שפועל לקידום אפס הפרדה כבר 3 שנים, להעלאת המודעות לנושא, ושיפור התנאים ליולדות ולתינוקות בבתי החולים.

מגורים

נחלים.

אזור עבודה

השרון, המרכז והשפלה – ביקורי בית.

היכן למדת?

למדתי ב"חלב אם" ועשיתי התמחות במשך שנתיים בבתי חולים בישראל.

מה הביא אותך לתחום?

החוויות שלי כאמא מניקה, הקשיים שנתקלתי בהם והתמיכה שקיבלתי מיועצות הנקה בנו את ההערכה שלי לתחום, ובהמשך כאמא מניקה מדופלמת, שבאופן טבעי קיבלה בקשות עזרה מכל הסביבה, הרגשתי שאני רוצה לתת תמיכה מקצועית ומדויקת, ולהפוך את ההנקה למקצוע.

מה את אוהבת במקצוע?

המקצוע הזה מביא אותי למפגש עם אמהות ברגעים כל כך חשובים ומאתגרים עבור. זה כבוד גדול עבורי להיות שם. האפשרות להכיל, להרגיע, לחבק, לתמוך וללוות אותן בהתחלה החדשה פשוט ממלאת אותי מבפנים בכל פעם מחדש.

טיפ להנקה מוצלחת

התחום של ההנקה הוא תחום שכל הזמן נלמד ונחקר, ולצערי יש הרבה מידע לא מעודכן או מבוסס שמגיע לאמהות ולעיתים מקשה עליהן ואף פוגע בהנקה שלהן.
ידע והכנה מקצועיים לפני, תמיכה מקצועית לאורך כל שלבי ההנקה והצטרפות לאמהות מניקות אחרות ביום יום ובמדיה החברתית יעזרו להתמודד עם הקושי הזה.

ספרי על מקרה אחד שהוא סיפור הצלחה בעינייך

אמא פנתה אלי בתסכול רב 5 ימים לאחר הלידה עם תינוקת שהעדיפה בקבוק. האם היקרה ובן זוגה שיתפו אותי עד כמה חשובה להם ההנקה, ועשו ביחד את כל מה שהיה נדרש כדי להגביר את כמויות החלב ולהחזיר את התינוקת להנקה. לאחר שבועיים היא כבר הניקה הנקה מלאה, ומאז במשך שנתיים היא שולחת לי כל חצי שנה תמונת הנקה מחממת לב.

מה הכי חשוב בעינייך ביעוץ הנקה?

להצליח להיות קשובה למה שהאמא הכי צריכה באותו הרגע, ולהחזיר לה את הביטחון שלה בעצמה, ביכולות האמהיות, באינטואיציות שלה וביכולת שלה להניק ללא עזרה.

כמה מילים שלי (מיכל קלינגר) על אליענה

אליענה היא אישה שיכולה לשנות דברים – הפרוייקט שלה עם אפס הפרדה הוא הדוגמה הידועה, אבל גם בייעוצי ההנקה היא משנה חיים של משפחות, ברגישות ובדאגה כנה. היא משלבת ידע מקצועי ומבוסס עם גישות טבעיות.

ליצירת קשר:
https://www.facebook.com/ElianaHanaka/

http://eliana-baby.co.il

052-8544294

 

 

 

 

תגובה אחת בנושא “אליענה עובדיה”

  1. אליענה יועצת הנקה מ ע ו ל ה !
    היא עזרה לי ותמכה בי במסירות ומקצועיות.
    הפתרונות שלה יעילים מאוד, היא רגישה, תקשורתית, חכמה וקשובה.
    אני ממליצה עליה בחום רב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *