מירי פבזנר

יועצת השבוע

פעמים רבות אני מפנה לקוחות ליועצות הנקה אחרות, בגלל מרחק או בגלל שאני עסוקה במועד שבו הן צריכות יעוץ. החלטתי לתת במה לקולגות הנהדרות שלי, לספר קצת על עצמן, בכדי שמי שאפנה אליהן תוכל לקרוא ולהתרשם.

אחת לשבוע יעלה ראיון קצר עם יועצת או מדריכת הנקה. ואם במקרה אתן לקוחות מרוצות של אותה היועצת תוכלו להוסיף המלצה בתגובות.

והפעם: מירי פבזנר

יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, רוקחת, מדריכת עיסוי תינוקות, אמא לתומר, נועה והילה.

מגורים

פתח תקווה.

אזור עבודה

פתח תקווה והסביבה, קרית אונו, גני תקווה, גבעת שמואל, ראש העין, אורנית, הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא, רעננה, הרצליה, רמת גן.

היכן למדת?

למדתי בקורס מדריכות של "חלב אם" במכון וינגייט, ולאחר מכן המשכתי למסלול ההסמכה ל-IBCLC אצל ד"ר ג'ינה וייסמן.

מה הביא אותך לתחום?

הגעתי למקצוע בעקבות השראה שקיבלתי מיועצת הנקה מדהימה שהגיעה אלי כשילדתי ועזרה לי מאוד. בעקבות החוויה העוצמתית החלטתי שאני רוצה ללמוד ולעזור לאמהות אחרות ולהעניק את התמיכה שאני קיבלתי.

מה את אוהבת במקצוע?

אני אוהבת את הקשר עם האמהות, את היכולת להיות מקור תמיכה ברגעים הקשים וגם את השילוב בין הידע שלי ברוקחות לבין הידע שלי כיועצת הנקה. אני מרגישה הרבה סיפוק כשאני מצליחה לעזור.

טיפ להנקה מוצלחת

הטיפ שלי הוא להניק הרבה בימים הראשונים לאחר הלידה. מעבר לכך שזה ידוע ממחקרים, אני לגמרי רואה את זה בפרקטיקה היום יומית – כדי שיהיה שפע חלב חשוב מאוד לא להזניח את ההנקה כבר מהיום הראשון. ברור שיש מקרים בהם קורים דברים שלא תלויים באמא ובגללם יש הפרדה בין האמא לתינוק. עם זאת כשהכל בסדר אני ממליצה מאוד לא להפרד מהתינוק ולהניק כמה שיותר בימים הראשונים.

ספרי על מקרה אחד שהוא סיפור הצלחה בעינייך

ליוויתי אמא שלא הצליחה להניק את הילד הבכור. היא סיפרה שלא היה מספיק חלב. היא הייתה בטוחה שיש לה בעיה פיזיולוגית שתמנע ממנה להניק גם את הילד השני, עשתה הרבה בדיקות והלכה לרופאים מומחים. היא הגיעה אלי עוד בהריון, נתתי לה טיפים לימים הראשונים והגעתי לייעוץ בבית חולים. לא עשינו שום דבר מיוחד – רק הקפדנו על הרבה הנקות מהרגע הראשון והוספנו קצת סחיטה ידנית אחרי הנקות בימים הראשונים, וקצת שאיבות אחרי הנקות בכמה ימים שלאחר מכן, משום שרצינו לוודא שיהיה כמה שיותר ביקוש על מנת שהגוף ייצר שפע חלב. ההנקה הצליחה בגדול. התינוק ינק הנקה מלאה ועלה נפלא במשקל.

מה הכי חשוב בעינייך ביעוץ הנקה?

הדבר הכי חשוב בעייני בייעוץ הנקה הוא התחושה שהאמא יוצאת איתה. מאוד חשוב לי שהאמא תרגיש שאני מבינה אותה ושאני רואה אותה ולא רק את החלב וההנקה.
המטרה שלי היא לעזור לכל אמא להשיג את המטרה שלה בין אם זה הנקה מלאה או הנקה חלקית או שאיבה.
חשוב לי מאוד שהאמא תדע שאני איתה ושאני לא מגיעה עם שום אג'נדה מראש.

מהי הנקה עבורך?

אני חושבת שאזכור תמיד את השלווה והאושר שבהנקה בשכיבה כשהתינוק מכורבל איתי.

כמה מילים שלי (מיכל קלינגר) על מירי

מירי היא אישה נעימה שמשרה רוגע על כל מי שפוגש בה. היא מקצועית ותמיד עונה בסבלנות ובפירוט על שאלות שנשאלת, ויש לה אהבה אמיתית למקצוע.

ליצירת קשר:
www.miripevzner.com
052-9454632

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *